VISIGN
Film&Photography

ZAGórami

 

Prezentacja dla HAXEL - Events&Incentive

Zapraszam do krótkiej i bardzo treściwej prezentacji ciekawego content’u i możliwości współpracy. Będą mogli Państwo zobaczyć jak wiele ciekawych inicjiatyw można podjąć w celu jeszcze lepszej promocji Państwa fantastycznych usług i rozwoju Państwa formy.

 

Kierunki Incentive Travel

Niesamowite miejsca, w których organizują Państwo wyjazdy Incentive, pozwalają na nieograniczone wykorzystanie naszej kreatywności.

Szczególnie Argentyna, Ekwador, ponieważ ciągle Ameryka Południowa ma również tą przewagę od strony content’u foto&video, że nie jest tak eksploatowana przez twórców przez co tematy tworzone na tym kontynencie ciągle pozostają świeże i mocno oddziaływują na odbiorcę.

Również pozostałe kierunki tj. USA, Japonia dostarczają fenomenalnych, zróżnicowanych tematów do zdjęć, o widokach z powietrza na Mauritiusie nie wspominając :)

Aktualnie coraz więcej krajów wprowadza ograniczenia co do lotów i wykonywania ujęć z poweitrza dronem, natomiast dokonaliśmy analizy pod kątem prawnym odnośnie możliwości użycia drona w wyżej wymienionych destynacjach i nie ma żadnych przeciwwskazań co do ich użycia. Warto również wziąć pod uwagę ten fakt, ponieważ ciągłe zaostrzanie przepisów może w niedalekiej przyszłości odebrać możliwość wykonania takich ujęć.

haxel.png

Portfolio

Obok nasza realizacja z 2017 roku, ukazująca różnorodność Tajlandii. Więcej informacji w opisie filmu na Vimeo.


Portfolio

Zaufało nam również Województwo Małopolskie i Małopolska Organizacja Turystyczna. Po prawej stronie mogą Państwo zobaczyć jedną z kilku naszych realizacji dla tego klienta.


Poniżej kilka ujęć wykonanych podczas naszych tegorocznych, wrześniowych realizacji w Tajlandii.

DJI_0565.jpg

Railay Beach, Thailand

DJI_0479-HDR-2-2.jpg

Krabi, Thailand

DJI_0619-2.jpg

Ko Hong Island

DJI_0639-2.jpg

Andaman Sea

DJI_0647.jpg

Ko Hong Lagoon


A także kilka docenionych ujęć z naszego kraju.

DJI_0215 druga tura (79)-HDR.jpg

Opactwo Benedyktynów

Tyniec

DJI_0517-HDR.jpg

Rabka-Zdrój

DJI_0822-HDR.jpg

Wola Krogulecka


Propozycja

Fantasatycznym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a co więcej genialnym pod względem marketingowym byłoby stworzenie serii filmów o Państwa destynacjach, jak robią to najlepsze organizacje i biura podróży, ciekawym przykładem jest niemieckie gdzie zostało wykonane aż 10 filmów promujących kierynki co wpłyneło na ogormny wzrost zaintereswoania, poprzez bardzo prosty czynnik, ludzie zaczeli chciec zobaczyć i dosweidczyc widocznych na filmach miejsc, i ludzi.

Nie zostawiamy naszych klientów z gotowym produktem bez wsparcia. Aktywnie doradzamy jak najlepiej go wykorsyzstac zarówno od strony praktycznej jak i technicznej.

Jako dodatek chcemy również zaproponowac założenie i pełną obsługe konta na Instagramie - must have w dzisiejszych social mediach które są ‘content oriented’. Posiadamy dużą wiedzę którą chcemy wdrożyć aby stworzyć dużą bazę obserwujących poczynania i pokazywać Państwa dziąłania dwutorowo:

  1. Poprzez fenomenalne zdjęcia i filmy które będą wizytówką firmy i które będą pojawiały się regularnie na głównym panelu Instagrama

  2. Poprzez materiały ‘live’ oraz ‘backstage’ z wyjazdów incentive oraz eventów które będą głównie używane w Insagram Stories

  3. Poprzez tworzenie Wyróżnionch relacji z Instagram Stories, które pozwalają w fantastyczny sposób pokazać każdą z destynacji lub wydarzeń, jest to rosnący trend który trzeba wykorzystać.

  4. Targetowanie osób potencjalnie zainteresowanych Pańśtwa usługami poprzez dobór odpoweidnich hashtagów.

Chętnie przedstawię koncepty na klip w zależności od destynacji oraz kalkulacje. Co ważne, na okres grudzień-marzec możemy zaoferować nasze usługi produkcji materiału w dużo bardziej przystępnych cenach niż standardowo, co pozwala połączyć odpowiedni sezon pogodowy w wielu destynacjach z naszymi usługami w odpowiedniej cenie.

Zapraszam do kontaktu i pytań :)
hello@visign.pl
787059764


Prezentacja przygotowana przez: Andrzej Suwara Creative Director&Founder @VISIGN