VISIGN
Film&Photography

Artystyczny Film Ślubny

Fotografia i Film Ślubny

 
DSC_2987-4.jpg
 
 

Wasz ślub. Nasza pasja.

Kiedy mówimy o ślubach i weselach, myślimy o emocjach i ulotnych chwilach.

Wasza historia jest dla nas najważniejsza, ponieważ na jej podstawie jesteśmy w stanie stworzyć film o indywidualnym charakterze, dlatego też chcemy być częścią całego przyjęcia. Chcemy zobaczyć Wasze przygotowania nie tylko w dniu ślubu ale - jeśli to tylko możliwe - nawet miesiąc wcześniej. Chcemy być świadkami kluczowych elementów pomiędzy zaręczynami a ceremonią. Chcemy pokazać Wasze relacje z rodziną, przyjaciółmi. Wasze zainteresowania. Chcemy uwiecznić Wasze poddenerwowanie i przyjemny niepokój, pokazać Waszą miłość w piękny, naturalny sposób aby zbudować holistyczny obraz zarówno Wasz jak i Waszego wyjątkowego dnia. 

Fotoreportaż Ślubny - Photoreportage with Artistic Flair

Najważniejsze są momenty. Wierzymy, że moment uśmiechu czy łzy płaczu są ważniejsze niż nagminnie pojawiające się w większości reportaży ujęcia. Cenimy emocje i towarzyszące temu dniu napięcie. Wierzymy, że takie podejście do naszej pracy to jedyna droga do prawdziwego utrwalenia emocji i możliwości ich odtworzenia w dowolnym momencie w przyszłości ze łzą w oku.

Artystyczny Film - Wedding Concept Film

Wierzymy, że istnieje tylko jedna prawidłowa droga do zatrzymania wspomnień na taśmie filmowej. Nasze doświadczenia związane z tworzeniem innych gatunków filmowych nie pozwala nam na kompromisy. Dlatego też, nie oferujemy pakietów jak robią to inne studia filmowe.

Aby stworzyć wspaniałą historię konieczne są wszystkie elementy rzemiosła, dzielenie go na pakiety może skutkować jedynie obniżeniem jakości końcowego filmu. 

Nie każdy film weselny musi wyglądać tak samo. Dowiedzcie się więcej o naszych unikalnych metodach pisząc pod adres hello@visign.pl lub pod numerem telefonu 787059764

Fotobudka - Photo Booth

Dla par zainteresowanych wzbogaceniem swojego przyjęcia dla gości, oferujemy nowoczesną foto budkę z spersonalizowanym, natychmiastowym wydrukiem. Odnośnie cen i dostępności prosimy o kontakt przez email lub pod numerem 692 355 759 .

Zapraszamy do obejrzenia naszego ostatniego fotoreportażu ze ślubu i sesji plenerowej Patrycji i Michała - klik.