VISIGN
Film&Photography

Pegasus

 

Prezentacja dla Pegasus

Zapraszam do krótkiej i bardzo treściwej prezentacji ciekawego content’u i możliwości współpracy. Będą mogli Państwo zobaczyć jak wiele ciekawych inicjatyw można podjąć w celu jeszcze lepszej promocji usług, które przyczynią się do efektywnej promocji kraju.

 

O nas

VISIGN to firma zajmująca się produkcją mediów, koncentrująca się na filmie, fotografii, również tej z powietrza. Nazywam się Andrzej Suwara i jestem założycielem oraz dyrektorem kreatywnym i chciałbym zabrać Państwa na krótką wycieczkę po bardzo ciekawych materiałach oraz naszych pomysłach dla rozwoju Państwa usług.

Zostaliśmy zaprezentowani na kilku serwisach branżowych, a ostatnio nasza fotografia dronowa została doceniona na kilku platformach, takich jak Unsplash. Zdobyliśmy także 1. miejsce w konkursie fotografii dronowej z powietrza, który organizowany przez Flyandfilm.pl

Zakres kompetencji

/Film Incentive, Reklamowy, Korporacyjny, Dokumentalny
/Zdjęcia z powietrza za pomocą drona, dla przemysłu podróżniczego i deweloperskiego
/Zdjęcia produktowe
/Zdjęcia fashion/portretowe
/Strony internetowe i portfolio online


Portfolio

Zaufało nam również Województwo Małopolskie i Małopolska Organizacja Turystyczna. Po prawej stronie mogą Państwo zobaczyć jedną z kilku naszych realizacji dla tego klienta.

Nasi klienci:
Województwo Małopolskie
Małopolska Organizacja Turystyczna
Małopolski System Informacji Turystycznej
Szlak Architektury Drewnianej UNESCO
Studio Cerise
Transkop Katarzyna Styrna
Wakacyjni Piraci
Szlachetna Paczka


Portfolio

Obok nasza realizacja z 2017 roku, ukazująca różnorodność Tajlandii. Więcej informacji w opisie filmu na Vimeo.


Poniżej kilka ujęć wykonanych podczas naszych tegorocznych, wrześniowych realizacji w Tajlandii.

DJI_0565.jpg

Railay Beach, Thailand

DJI_0479-HDR-2-2.jpg

Krabi, Thailand

DJI_0647.jpg

Ko Hong Lagoon

DJI_0639-2.jpg

Andaman Sea


A także kilka docenionych ujęć z naszego kraju.

DJI_0517-HDR.jpg

Rabka-Zdrój

DJI_0215 druga tura (79)-HDR.jpg

Opactwo Benedyktynów

Tyniec

DJI_0822-HDR.jpg

Wola Krogulecka


Propozycja

  1. Genialnym pod względem marketingowym i wizerunkowym jest pomysł stworzenia serii filmów o Państwa destynacjach, jak robią to najlepsze organizacje i biura podróży na świecie, ciekawym przykładem jest jedno z niemieckich biur, które zleciło wykonane aż 10 filmów promujących kierunki co wpłynęło na ogromny wzrost zainteresowania ich usługami. Filmy dużo silniej oddziaływają na odbiorcę niż zdjęcia, ponieważ poprzez odpowiednio zrealizowany film, widz może wczuć się w atmosferę kraju co podświadomie powoduje wzrost jego chęci do skorzystania z oferty i pojawiania się w oglądanym miejscu. Posiadamy ogromną ilość wiedzy i pomysłów na temat produkcji travel video, którą chcemy wykorzystywać podczas tworzenia kolejnych filmów na najwyższym światowym poziomie.

  2. Jako dodatek chcemy również zaproponować pomysł założenia konta na Instagram’ie - must have w dzisiejszych social mediach które są ‘content oriented’, czyli tam, gdzie zdjęcia i filmy silnie oddziaływują na odbiorcę - tak jak ma to miejsce w przypadku materiałów o tematyce podróży. Pozwoli to na świetną promocję wyprodukowanych filmów i pozyskanie nowych zainteresowanych. Na Instagram’ie możemy promować Państwa brand na kilka sposobów:

    -Poprzez fenomenalne zdjęcia i filmy które będą wizytówką firmy i które będą pojawiały się regularnie na głównym panelu Instagram’a;

    -Poprzez materiały ‘live’ oraz ‘backstage’ z wyjazdów incentive oraz event’ów które będą głównie używane w Insagram Stories;

    -Poprzez tworzenie Wyróżnionych Relacji z Instagram Stories, które pozwalają w fantastyczny sposób pokazać każdą z destynacji lub wydarzeń, jest to rosnący trend który trzeba wykorzystać;

    -Targetowanie osób potencjalnie zainteresowanych Państwa usługami poprzez dobór odpowiednich hashtagów.

Chętnie przedstawimy nasze dokładne propozycji od strony scenariusza, ponieważ jest kilka rożnych sposobów jak można ten temat ‘ugryźć’ :) Co ważne, na okres grudzień-marzec możemy zaoferować nasze usługi produkcji materiału w dużo bardziej przystępnych cenach niż standardowo, co pozwala połączyć odpowiedni sezon pogodowy w wielu destynacjach z naszymi usługami w konkurencyjnej cenie.

Zapraszam do kontaktu i pytań.
hello@visign.pl
787059764


Prezentacja przygotowana przez: Andrzej Suwara Creative Director&Founder @VISIGN