VISIGN
Film&Photography

FF

Prezentacja dla Flyandfilm.pl
Witamy serdecznie na stronie prezentacji, na której chcielibyśmy przedstawić Państwu spekrtum naszych działań oraz możliwości.
Fotografią i filmem z powietrza zajmuję się od ponad 13 miesięcy kiedy to zakupiłem drona DJI Mavic Pro, natomiast moja przygoda z dronami zaczęła się kilka lat wczesniej od Symy x5c.
Pasja do tworzenia contentu z powietrza wzrasta z każdą podróżą, zleceniem czy wylotem w ciekawym miejscu. Nasze działania rozpoczęły się w Tajlandii rok temu kiedy to stworzyłem travel film zwierający kilka ujęc z drona:
W ciągu kolejnych miesięcy rozwijałem swoje poczucie estetyki oraz warsztat techinczny, czego efektem jest kilka poniższych zdjęć oraz zrealizowane zlecenie dla Województwa Małopolskiego.

 

Kolejnym etapem w naszej przygodzie była wrześniowa podróż, ponownie, do Tajlandii, która oferuje niezliczone tematy do ujeć z powietrza. W ciągu najlbliższych tygodni będę prezentował zdjęcia oraz film z tej wyprawy, które Pańśtwo mogą, przedpremiereowo, zobaczyć poniżej:

 
 

Chciałbym zaproponować Państwu współpracę podczas publikacji powyższego oraz nadchodzącego contentu. W planach są podróże do stepów Azerbejdżanu, oraz w kolejnym roku Norwegia i Kanary. Dodatkowo cotygodniowe wycieczki po Polsce w poszukiwaniu ciekawych kadrów. Uważam że byłaby to fantastyczna możliwość promocji Państwa firmy oraz żródło ciekawych mateirałów do Promocji Państwa firmy w social media. Co więcej, ja ze swojej strony aktywnie umieszam swoje zdjęcia i filmy na wielu grupach na FB zrzeszających entuzjastów dronowych wycieczek i fotograii a więc idealny target klienta dla Państwa.

Z mojej strony chciałbym zaoferować umieszczanie Flyandfilm.pl na każdym uploadowanym zdjęciu na Instgramie czy Facebook’u poprzez oznaczenie lub opis oraz w przypadku filmu dodanie odpowiedniej planszy na końcu/początku filmu oraz aktywną promocję na forach jak i własnych reklamach sponsorowanych czy dodanie do opisów jako partnera/ambasadora. Jeśli byliby Państwo zainteresowani czekam na propozycję z Państwa strony :)