VISIGN
Film&Photography

Daimler

 

Prezentacja dla Daimler.

Dzień dobry Panie Tomaszu!
Zapraszam do krótkiej prezentacji ciekawego content’u, moich pomysłów oraz możliwości nawiązania współpracy. Będą mogli Państwo zobaczyć jak wiele ciekawych inicjatyw można podjąć w celu jeszcze lepszej promocji marek Daimler.

 

Co nas inspiruje?

Nadchodzący okres wakacyjny będzie stał pod znakiem wyprawy do norweskich Lofotów, na która planuję wybrać się samochodem który będzie idealnie korespondował z szorstkością, estetyką i wyjątkowością tego miejsca.Krótko o nas.

Zaufali nam między innymi:
Województwo Małopolskie
Małopolska Organizacja Turystyczna
Małopolski System Informacji Turystycznej
Szlak Architektury Drewnianej UNESCO
Wakacyjni Piraci
Szlachetna Paczka

Po prawej stronie jedna z naszych realizacji dla Województwa Małopolskiego i Małopolskiej Organizacji Turystycznej, w której podczas kilkunastu dni zdjęciowych pokazujemy różnorodność województwa.


video Block
Double-click here to add a video by URL or embed code. Learn more

Portfolio.

Obok nasza realizacja z 2017 roku, ukazująca różnorodność Tajlandii. Więcej informacji w opisie filmu na Vimeo. W listopadzie premierę będzie miała również nasza tegoroczna produkcja z Tajlandii do której wykorzystaliśmy ujęcia z drona.


Poniżej kilka nagradzanych ujęć z powietrza.

DJI_0565.jpg

Railay Beach, Thailand

DJI_0479-HDR-2-2.jpg

Krabi, Thailand

DJI_0647.jpg

Ko Hong Lagoon

DJI_0215 druga tura (79)-HDR.jpg

Opactwo Benedyktynów

Tyniec

DJI_0517-HDR.jpg

Rabka-Zdrój

DJI_0822-HDR.jpg

Wola Krogulecka


Nasza propozycja

Poza standardową produkcją zdjęć i spotów reklamowych chciałbym zaproponowac współprace podczas tegorocznej wyprawy na piękne norweskie Lofoty, która będzie wiodła również przez Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Norwegię, Szwecję, Danię i Niemcy. W związku z tym planuje nawiązać współpracę z brandami, których tematyka jest w pewnym stopniu związana z taką wyprawą i tutaj pomyślałem o Was :) Podczas wyprawy będziemy tworzyć materiały zdjęciowe i filmowe (również z drona), które mogłyby być ciekawym dodatkiem lub nawet swego rodzaju kampanią marketingową Bulleit. Mała próbka moich umiejętności fotograficznych na profilu IG. Będę wdzięczny za kontakt mailowy do osoby odpowiedzialnej za tego typu kolaboracje w Bulleit. Miłego dnia!

Genialnym pod względem marketingowym i wizerunkowym jest pomysł stworzenia filmu lub serii filmów o Państwa kierunkach, czego ciekawym przykładem jest jedno z niemieckich biur podróży, które zleciło wykonane serii filmów promujących kierunki co wpłynęło na ogromny wzrost zainteresowania ich usługami. Filmy dużo silniej oddziaływają na odbiorcę niż zdjęcia, ponieważ poprzez odpowiednio zrealizowany film, widz może wczuć się w atmosferę kraju co podświadomie powoduje wzrost jego chęci do skorzystania z oferty i pojawiania się w oglądanym miejscu. Posiadamy ogromną ilość wiedzy i pomysłów na temat produkcji tzw. travel video, którą chcemy wykorzystywać podczas tworzenia kolejnych filmów na najwyższym światowym poziomie.

Również zdjęcia z powietrza są dla przemysłu turystycznego fantastyczną możliwością zaprezentowania piękna i różnorodności wielu destynacji, jak również fantastycznie prezentują się na stronie danej wycieczki. Co więcej, na okres styczeń-maj możemy zaoferować nasze usługi produkcji materiału w dużo bardziej przystępnych cenach niż standardowo, co pozwala połączyć odpowiedni sezon pogodowy w wielu destynacjach z naszymi usługami w konkurencyjnej cenie.

Ogromnie ważnym elementem w promocji marki jak i produktów czy usług jest aktywna obecność w mediach społecznościowych takich jak Facebook oraz świetnie wypadający w przemyśle turystycznym Instagram.

Chętnie zajmiemy się holistycznym przygotowaniem Państwa obecności w sieci oraz zwiększenie świadomości o Państwa marce wśród potencjalnych klientów. Aby zbudować zaufanie, zawsze staramy się wyjść na przeciwko oczekiwaniom klienta i zaprezentować nasze umiejętności nieodpłatne. W tym wypadku, za Państwa zgodą, chętnie utworzymy konta w mediach społecznościowych, odpowiednio je skonfigurujemy oraz dokonamy potrzebnego retuszu zdjęć które zostaną na tych kontach umieszczone. Pozwoli to nam się lepiej poznać oraz zrozumieć Państwa oczekiwania i cele, co przełoży się na świetne efekty oraz nowych klientów i pozwoli Państwu zdecydować odnośnie dalszych spektrum naszej współpracy.

Jesteśmy pewnie że marki Luxury Travel oraz Nomad Story mogą wiele zyskać dzięki współpracy z naszym creative studio VISIGN. Dziękujemy za poświęcony czas.

Zapraszam do kontaktu i pytań.
hello@visign.pl
787059764
Prezentacja przygotowana przez: Andrzej Suwara Creative Director&Founder @VISIGN