VISIGN
Film&Photography

Blog

Weekly inspiration #1

Volvo to król reklamy.

Niewiele firm kładzie aż tak ogromny nacisk na emocje w komunikacji. Ich produkcje są nie tylko wspaniałe wizualnie, ale także przekazują inspirujące historie z całego świata.

W pierwszym epizodzie Weekly Inspiration chcemy podzielić się z Wami trailerem filmu Music Of The Mind studia Grey London, stworzonego właśnie dla marki Volvo. Jest to piąty film wykonany dla Volvo we współpracy ze stacją Sky Atlantic z serii Human Made Stories. 

Zwiastun opowiada historię młodej, świetnie zapowiadającej się skrzypaczki której karierę przerywa wypadek w związku z czym traci zdolność mowy i poruszania się. Po latach rozbratu z muzyką, zespół inżynierów wykorzystujących nowe technologie stwarza możliwość kontrolowania muzyki bezpośrednio poprzez impulsy z mózgu. Jest to niesamowita podróż okraszona wspaniała warstwą audio, wywołująca ciarki przy każdym seansie. Pełny film oraz poprzednie odcinki można zobaczyć tutaj

Jeśli chcecie być na bieżąco z Inspiracjami które przedstawiamy zachęcamy do polubienia nas na Facebook'u oraz śledzenia naszych produkcji na Vimeo.

Andrzej Suwara